Aktuality

Aktuálne informácie pre uchádzačov

Filozofická fakulta - SKOKAN akreditácie

Právoplatne a neodškriepiteľne môžeme Filozofickú fakultu UCM v Trnave nazvať skokanom akreditácie. Ako k tomuto titulu prišla?

ARRA – naozaj objektívne hodnotenie?

Každoročne vyhlasuje ARRA (Akademická rankingová a ratingová agentúra) výsledky hodnotenia univerzít a jednotlivých fakúlt. Výsledky agentúra vyhodnocuje na základe vlastnej metodiky a postupov, ktoré si sama špecifikuje a určuje.

Prijímacie konanie na FF UCM v akademickom roku 2016/2017

Prijímacie konanie na FF UCM v akademickom roku 2016/2017. Verzia na stiahnutie.

Katedra germanistiky na Orave

Dr. Wolfram Karg, lektor zo štipendijnej organizácie DAAD, ktorý pôsobí na katedre germanistiky ako odborný asistent a doktorandka Katka Vilčeková reprezentovali svoju katedru a fakultu na pozvanej prednáške v Námestove. Čítať ďalej...

Prijímacie konanie na doplňujúce pedagogické štúdium na AR 2015/2016

Prijímacie konanie na doplňujúce pedagogické štúdium na AR 2015/2016 - POZOR, predĺženie termínu podávania prihlášok + nové študijné špecializácie v ponuke !!!

Podrobný harmonogram k DOD

Deň otvorených dverí na Filozofickej fakulte UCM v Trnave je rozdelený na dve časti. Prvú tvoria prezentácie jednotlivých katedier, ktoré sa budú v 30 minútových intervaloch striedať. Jeden 30 minútový cyklus pritom tvorí 15 minút profilová prezentácia katedry a 15 minút je na otázky. Samozrejme, záujemcovia sa budú môcť opýtať na čokoľvek počas celého dňa. Prezentácie budú prebiehať v miestnosti S 0.1 na prízemí hlavnej budovy UCM (Nám. J. Herdu 2).

Deň otvorených dverí Filozofickej fakulty UCM v Trnave

Filozofická fakulta UCM v Trnave pozýva na návštevu 

Filozofická fakulta Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave otvorí svoje brány pre širokú verejnosť a nádejných uchádzačov v stredu 18. februára. Od rána do poobedia bude pripravený program, ktorý bude prezentovať jednotlivé katedry fakulty, zameranie, uplatnenie uchádzačov a ďalšie informácie o štúdiu či o živote na univerzite.

Informácia o pridelení ubytovania pre študentov 1. ročníka na AR 2014/15

Informácia o pridelení ubytovania pre študentov 1. ročníka na AR 2014/15

Výsledky prijímacích skúšok na študijný program anglický jazyk v odbornej komunikácii

Výsledky prijímacích skúšok na študijný program anglický jazyk v odbornej komunikácii