Aktuality

Aktuálne informácie pre zamestnancov

Nové číslo časopisu Parazol

Nové číslo časopisu Parazol nájdete tu.

Výberové konanie

Dekanka Filozofickej fakulty UCM v Trnave vyhlasuje podľa zák. č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách výberové konanie na obsadenie funkčného pracovného miesta.

Výberové konanie

Dekanka Filozofickej fakulty UCM v Trnave vyhlasuje podľa zák. č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách výberové konanie na obsadenie funkčných pracovných miest.

Výberové konanie

Dekanka Filozofickej fakulty UCM v Trnave vyhlasuje podľa zák. č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách výberové konanie na obsadenie funkčných pracovných miest:

Výberové konanie - vedúci katedry

Dekanka Filozofickej fakulty UCM v Trnave vyhlasuje podľa zák. č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách výberové konanie na obsadenie voľného funkčného pracovného miesta.

Výberové konanie - vedecký pracovník

Dekanka Filozofickej fakulty UCM v Trnave vyhlasuje podľa zák. č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách výberové konanie na obsadenie voľného funkčného pracovného miesta.

Týždeň slovenských knižníc 2019 v Univerzitnej knižnici UCM v Trnave

Univerzitná knižnica UCM v Trnave Vás pozýva v dňoch 4. 3. – 8. 3. 2019 do univerzitnej knižnice. V tomto týždni bude vo všetkých slovenských knižniciach prebiehať jubilejný 20. ročník Týždňa slovenských knižníc s tradičným mottom: „Knižnice pre všetkých“. Ambasádorom Týždňa slovenských knižníc 2019 bude Ján Gallovič, člen Činohry Slovenského národného divadla.

Tancuj, hýb sa, zabávaj sa na svojej univerzite s University Dance Center!

Letný semester je už čoskoro za dverami a aj ty si môžeš spestriť svoj študentský život s University Dance Center priamo na svojej škole. Príď sa zabaviť a odreagovať sa na tanečné a pohybové kurzy, ktoré začínajú už od 18. februára.

Výberové konanie

Dekanka Filozofickej fakulty UCM v Trnave vyhlasuje v súlade s §77 zák. č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách výberové konanie na obsadenie voľných funkčných pracovných miest:

Výberové konanie na zahraničné mobility v rámci E+ KA107

Dovoľujeme si Vás informovať o možnosti prihlásiť sa na učiteľskú a študentskú mobilitu (výučba, školenie, štúdium) organizovanú v rámci programu ERASMUS+ KA107 - spolupráca s partnerskými krajinami v projektovom období (01.06.2018 - 31.07.2019).