Aktuality

Aktuálne fakultné informácie

Výberové konanie

Dekanka Filozofickej fakulty UCM v Trnave vyhlasuje v súlade s §77 zák. č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách výberové konanie na obsadenie voľných pracovných miest a funkcií.

Rozvrh hodín pre letný semester 2017/2018

Rozvrh hodín pre letný semester 2017/2018 nájdete tu.

Zomrel prof. PhDr. Ján Čech, CSc.

S hlbokým zármutkom oznamujeme, že dňa 3. februára 2018 zomrel vo veku 71 rokov prof. PhDr. Ján Čech, CSc., ktorý bol dlhoročným profesorom na Katedre psychológie Filozofickej fakulty UCM v Trnave. Posledná rozlúčka bude v piatok 9. 2. 2018 o 13.00 hod. Česť jeho pamiatke!

Kolokvium záverečných prác katedry anglistiky a amerikanistiky

2. ročník Kolokvia záverečných prác „v novom duchu“ sa uskutočnil 30. januára 2018 (utorok) v priestoroch auly na Bučianskej ulici v Trnave. Čítať ďalej...

Tanečné kurzy University Dance Center v letnom semestri

Nový semester je tu a s ním aj tanečné a pohybové kurzy University Dance Center! Začíname už 19. februára. Pozri si aktuálne rozvrhy na letný semester -> http://www.unidc.sk/vyber-si-mesto/trnava/

Výzva v rámci programu Akcia Rakúsko - Slovensko, spolupráca vo vede a vzdelávaní

V rámci programu Akcia Rakúsko - Slovensko, spolupráca vo vede a vzdelávaní, je aktuálne otvorená ďalšia výzva na predkladanie žiadostí o štipendiá na pobyty v Rakúsku, a to v nasledujúcich kategóriách:

Plánované prerušenie distribúcie elektriny

Dňa 9. februára 2018 v čase od 07.30 do 15.30 hod. bude v budove UCM na Nám. J. Herdu 2 a v kuchyni a jedálni UCM (Rybníkova 13) v Trnave plánované prerušenie distribúcie elektriny. V tej súvislosti nebude v čase od 07.00 do 16.00 hod. v budovách UCM (okrem IFBLR) funkčná počítačová sieť (internet, AIS, e-maily a pod.) ani telefónne linky. Prístup k IKT systémom UCM (webové stránky, AIS) mimo univerzity nebude tiež možný.

Pozvánka na konferenciu doktorandov a odborných asistentov QUAERE 2018

Pozývame všetkých na VIII. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie doktorandov a odborných asistentov QUAERE 2018, ktorá sa koná 18. - 22. 6. 2018, Česká republika.

Štart UPs 2017 talkshow

Podujatie Štart UPs 2017 Trnava je motivujúcou talkshow s úspešnými podnikateľmi o ich ceste za úspechom, ktorá vás nakopne. Na podujatí sa okrem zaujímavých a častokrát úsmevných príbehov podnikateľov dozviete množstvo cenných informácií o štátnej podpore podnikania, možnostiach získania financií potrebných na rozbehnutie vlastného biznisu a pripravovaných projektoch, ktoré vás môžu posunúť na Vašej ceste za úspechom.

Nové číslo časopisu Via Historiae

Nové číslo časopisu Via Historiae nájdete tu.