Aktuality

Harmonogram DOD na FF UCM 2016

02.02.2016
Harmonogram DOD na FF UCM 2016

Deň otvorených dverí na Filozofickej fakulte UCM v Trnave sa bude konať v stredu 10. februára 2016. Na návštevníkov, či maturantov alebo rodičov, čaká hlavný a sprievodný program.

Hlavný program tvoria prezentácie jednotlivých katedier, ktoré sú rozdelené do troch skupín (podrobný rozpis nižšie), pričom každá skupina má svoju miestnosť. Tu vzniká priestor nielen na prezentáciu konkrétnej katedry a štúdia, ale aj na priamu diskusiu záujemcov s jednotlivými pedagógmi a študentami. 

Sprievodný program bude prebiehať v dvoch častiach. „Defilé“ študentských organizácií, združení a spolkov v podobe infostánkov bude v lobby prízemia budovy UCM. Aký je študentský život, štipendiá a stáže a nielen to sa dozviete od študentov našej fakulty. 

Druhú časť sprievodného programu tvoria psychologické workshopy, ktoré pre záujemcov pripraví Psychoklub UCM. Spestrením bude fotografická prezentácia doktorandky Emílie Biháryovej z ciest a výskumov v Afrike. Spoznajte neskrotný kmeň Datogov. Sprievodný program ukončí losovanie prémiového štipendia, ktoré môžu vyhrať študenti prvého ročníka. Spolu osem šťastlivcov bude odmenených za zápis, resp. úspešné zvládnutie prvého ročníka. 

Program / 09.00 – 13.00 / 
Prezentácie katedier / miestnosti S 0.1 – S 0.4 – S 0.5 / 
1. skupina – anglistika, germanistika, slovenčina, rusistika – miestnosť S 0.1 
2. skupina – etnológia, história, filozofia – miestnosť S 0.4 
3. skupina – psychológia, pedagogika – miestnosť S 0.5 

Sprievodný program / presklená zasadačka / 
Psychoklub UCM – aktivity, ktoré zamestnajú nielen Váš rozum 
Emília Biháryová – Neskrotný kmeň DATOGOVIA alebo na výskume v Afrike 
Losovanie prémiového štipendia 

Študentské organizácie a spolky / lobby / 
ŠRUCM, PARAZOL, HISTORICKÁ SPOLOČNOSŤ, AZU, AIESEC

Vložil: Lukáš Kurajda
Zdroj: PR manažér FF UCM