Filozofická fakulta

Poďte s nami za kultúrou

Na čo nám je dnes antická filozofia?

Všetkých študentov a priaznivcov antickej filozofie pozývame na diskusný večer o antickej filozofii s názvom: Na čo nám je dnes antická filozofia? V diskusii vystúpia dvaja naši kolegovia doc. Matúš Porubjak a dr. Peter Fraňo z Katedry filozofie a aplikovanej filozofie FF UCM v Trnave. Podujatie sa uskutoční dňa 11. 4. 2018 o 19.00 hod. v novootvorenom kultúrnom centre Malý Berlín.

Udalosť na FB:
https://www.facebook.com/events/1704555352936857/
malyberlin.sk

Psychodivadlo

Slovenská asociácia študentov a absolventov psychológie v spolupráci s Psychologickým klubom UCM Vás všetkých srdečne pozývajú na Psychodivadlo s divadelnou hrou Deti zo stanice ZOO od Christiane Felscherinow v prevedení divadelného súboru Slúchadlo, ktoré sa uskutoční 11. 4. 2018 o 18.00 hod. (do 21.00 hod.) v Kine OKO. Vstup je zadarmo.

DS Slúchadlo je nesúrodý súbor pochádzajúci z Nitry, zložený z veľa dievčat a málo chlapcov. V minulosti inscenoval hlavne klasiku - Ionesca, Márqueza, Shakespeara a Roberta Thomasa (Osem žien). Režisér Šimon Spišák vyštudoval réžiu na DAMU. Amatérskemu divadlu sa venuje už štvrtý rok. V tejto oblasti dosiahol niekoľko úspechov aj zopár neúspechov (oficálny text divadelného súboru).

Nenechajte si ujsť toto výnimočné divadlo, ktoré Vám „zohreje“ mozgové závity.

FB event:
https://www.facebook.com/events/154098565411658/