Aktuality

Aktuálne informácie pre uchádzačov

Prémiové štipendium

Počas DOD boli vylosovaní výhercovia PRÉMIOVÉHO ŠTIPENDIA za AR 2015/2016. O prémiové štipendium hrá každý študent, ktorý sa zapísal do prvého ročníka buď na dennom, externom, bakalárskom alebo magisterskom študijnom programe. Spolu štyria šťastlivci, ktorí boli vylosovaní, získavajú po splnení podmienok prémiové štipendium vo výške 500 eur. Výhercov bude kontaktovať tajomníčka FF.

Harmonogram DOD na FF UCM 2016

Deň otvorených dverí na Filozofickej fakulte UCM v Trnave sa bude konať v stredu 10. februára 2016. Na návštevníkov, či maturantov alebo rodičov, čaká hlavný a sprievodný program.

Deň otvorených dverí na Filozofickej fakulte UCM v Trnave

Deň otvorených dverí na Filozofickej fakulte UCM v Trnave sa bude konať v stredu 10. februára 2016. Na návštevníkov, či maturantov alebo rodičov, čaká hlavný program pozostávajúci z prezentácií jednotlivých katedier a sprievodného programu, ktorého súčasťou budú prezentácie študentov, napríklad z výskumov v Afrike či rôzne aktivity študentských organizácií a spolkov.

Filozofická fakulta - SKOKAN akreditácie

Právoplatne a neodškriepiteľne môžeme Filozofickú fakultu UCM v Trnave nazvať skokanom akreditácie. Ako k tomuto titulu prišla?

ARRA – naozaj objektívne hodnotenie?

Každoročne vyhlasuje ARRA (Akademická rankingová a ratingová agentúra) výsledky hodnotenia univerzít a jednotlivých fakúlt. Výsledky agentúra vyhodnocuje na základe vlastnej metodiky a postupov, ktoré si sama špecifikuje a určuje.

Prijímacie konanie na FF UCM v akademickom roku 2016/2017

Prijímacie konanie na FF UCM v akademickom roku 2016/2017. Verzia na stiahnutie.

Katedra germanistiky na Orave

Dr. Wolfram Karg, lektor zo štipendijnej organizácie DAAD, ktorý pôsobí na katedre germanistiky ako odborný asistent a doktorandka Katka Vilčeková reprezentovali svoju katedru a fakultu na pozvanej prednáške v Námestove. Čítať ďalej...

Prijímacie konanie na doplňujúce pedagogické štúdium na AR 2015/2016

Prijímacie konanie na doplňujúce pedagogické štúdium na AR 2015/2016 - POZOR, predĺženie termínu podávania prihlášok + nové študijné špecializácie v ponuke !!!

Podrobný harmonogram k DOD

Deň otvorených dverí na Filozofickej fakulte UCM v Trnave je rozdelený na dve časti. Prvú tvoria prezentácie jednotlivých katedier, ktoré sa budú v 30 minútových intervaloch striedať. Jeden 30 minútový cyklus pritom tvorí 15 minút profilová prezentácia katedry a 15 minút je na otázky. Samozrejme, záujemcovia sa budú môcť opýtať na čokoľvek počas celého dňa. Prezentácie budú prebiehať v miestnosti S 0.1 na prízemí hlavnej budovy UCM (Nám. J. Herdu 2).

Deň otvorených dverí Filozofickej fakulty UCM v Trnave

Filozofická fakulta UCM v Trnave pozýva na návštevu 

Filozofická fakulta Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave otvorí svoje brány pre širokú verejnosť a nádejných uchádzačov v stredu 18. februára. Od rána do poobedia bude pripravený program, ktorý bude prezentovať jednotlivé katedry fakulty, zameranie, uplatnenie uchádzačov a ďalšie informácie o štúdiu či o živote na univerzite.